Мовний скандал на Донеччині: депутатка міськради Слов’янська цькувала україномовну пасажирку

Жінка, яка влаштувала скандал в маршрутці Слов’янська, через зауваження україномовної пасажирки, виявилася депутаткою від партії “Наш край” Валентиною Павловою.

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на “Вільне радіо“.

“Порівнявши жінку на кадрах зі світлиною Валентини Павлової, можна побачити, що це одна й та сама людина”, – зазначають в матеріалі.

“У передвиборчій програмі партії “Наш край” йдеться про те, що Донеччина має стати захищеним та мирним краєм. “Необхідно розпочинати процес подолання наслідків тривалого конфлікту на сході України”, – з такою позицією йшли на вибори кандидати від цієї партії. Ми намагалися зв’язатися зі слов’янським осередком партії “Наш край”, щоб з’ясувати, як риторика Валентини Павлової допоможе повернути мир на Донбас”, – зазначають у матеріалі.

Зазначається, що всі номери, вказані на сайті політсили, перебувають поза зоною досяжності, а номеру телефону самої Павлової у вільному доступі немає. Однак, на “гарячій лінії” партії  пообіцяли зв’язати з місцевим офісом і з’ясувати це питання.

Згідно з даними ЦВК, Павлова балатувалася знову у міськраду Слов’янська від партії “Наш край”, її номер у єдиному списку – 30.

 

і

ютос