У прес-секретаря Путіна стався нервовий зрив через запитання щодо від’ємних цін на нафту

Зазвичай зібраний і обережний у висловлюваннях Пєсков сипав речовими обертами у вульгарній стилістиці кремлівських телепропагандистів

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков на запитання назвав спекулятивним моментом обвал травневих ф’ючерсів на нафту WTI. Про це представник володаря Кремля заявив у вівторок в бесіді з журналістами, зазначають Патріоти України.

“Вчера произошел обвал цен на майские фьючерсы, цены на нефть не уходили в отрицательные значения…. Что касается свистопляски с фьючерсами, то это абсолютно спекулятивный момент, чисто торговый момент, который был связан с датой закрытия торгов по фьючерсам на май», — заявил Песков, отметив, что «безусловно, этому не нужно придавать какую-то апокалиптическую окраску”.

Він також додав, що російська влада володіє всіма резервами для пом’якшення негативних наслідків падіння цін.

“Конечно, при необходимости эти ресурсы, которые имеются под рукой, будут задействованы”, – підкреслив представник Кремля.

Нагадаємо, напередодні нафта марки WTI падала майже до мінус 40 доларів за барель. Президент США Дональд Трамп заявив, що ціни на нафту не будуть довго триматися на рекордно низьких рівнях.

і

ютос