Звернення міського голови Валерія Гнатенка з нагоди Дня Чорнобильської трагедії

Шановні дружківчани! 26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбільших техногенних катастроф. Чорнобильська трагедія для нашого народу до цього часу залишається болючою раною. Наслідки аварії не просто дають про себе знати, вони тривожать дедалі більше і більше.

Щороку, 26 квітня, ми покладаємо до пам’ятного знаку квіти, і у кожного із нас в очах сльози і щемить душа… Бо час не загоїв чорнобильських ран… Наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 року.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС Дружківки, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха. Ми безмежно вдячні, вам – ліквідатори аварії, за врятовані мільйони життів, ми ніколи не забудемо тих, кого з нами не має поряд. Нехай пам’ять про ті моторошні події навчить нас цінувати нашу Землю, природу, мир, спокій та людське життя.

Від Дружківської громади та себе особисто щиро зичу вам, шановні ліквідатори, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська вдячність, повага та турбота!

Міський голова                                                                                                    В.С. Гнатенко

і

ютос