САДОВИЙ+ГРИЦЕНКО = ?

Підтримай нас – тисни!
САДОВИЙ+ГРИЦЕНКО = ?
Садовий зняв свою кандидатуру на користь Гриценка. У нього, мовляв, 4%, а у Гриценка 9%. Звідки така соціологія і наскільки вона відповідає реальності ніхто толком не знає і, мабуть, не узнає..

Звісно, автоматичного перетікання електорату Садового не буде. Але. Цілком може трапитися ефект відродження надій на третього «не з коміків». Безперечно, це удар по перспективах Тимошенко.

Втім, якщо з президентськими виборами у Гриценка з Садовим станеться найбільш ймовірне, тобто «проліт», скоріше за все, це об’єднання матиме продовження на парламентських виборах. Логіку українського виборця вловити важко – він і більші ніж у «Самопомочі» партійні заслуги благополучно забував.

Згадаємо, лишень, історію «Народного фронту». Свої «премію за новизну і народні сподівання» партія Садового уже зняла на попередніх виборах і для того, щоби продовжувати своє парламентське буття аргументів у них явно не вистачає.

Натомість, мають місце спогади, які однозначно демотивують свідомого виборця, на кшталт ганебного возюкання на виборах мера Кривого Рогу.

Ну от і придумалося дещо новеньке: змученому електорату може сподобатися оптимістичний меседж – «вони все-таки об’єднуються!»

Між тим, у партії Гриценка, нарешті, з’являться якісь помітні люди, що вивищуватимуться над рівним шаром «невідомо кого».

Чим-чим, а умінням підбирати «медійних» людей з добре підвішеним язиком «Самопоміч» завжди відзначалася.

Sergij Tikhy

Тисни рекламу! Підтримай сайт!