ПОЛІТИЧНУ “ЕЛІТУ” – ГЕТЬ!

Соц.опитування показують, що суспільство вусмерть зазомбоване. Засоби масової дезінформації прекрасно виконують завдання політичної “еліти” щодо перетворення людей на біороботів з однією звивиною в мозку. В якій має вмістится не більше 5 (п’яти) кандидатів у президенти. І брехня про те, що хтось один із них може бути кращим від інших.
Брехня на брехні і брехнею поганяє … День і ніч, день і ніч, цілодобово …

На що тільки не доводиться йти заради того, щоб розторсати українців Надаю дозвіл “Національній суспільній телерадіокомпанії України” на використання на безоплатній основі “Пісні вільних українців”.

Українці!

Народ пограбовано, позбавлено людських умов життя та впевненості у майбутньому, українська державність на межі знищення.

Таким є наслідок 27-річної діяльності політичної “еліти” – усіх, хто був і є при владі. Це – олігархи та їх слуги-політики. У тому числі – так звана опозиція.

Доки вони будуть панувати – нічого в Україні на краще не зміниться!

А принести необхідні зміни може тільки вольова і рішуча людина, яка так само, як і весь народ, ненавидить цю злочинну “еліту” і не хоче з нею миритись.

У перший день здійснення повноважень Президента України, на основі та на дотримання Конституції України, я видам обов’язковий до виконання на всій території України Указ Президента “Про зупинення та заборону діяльності політичних партій, дії яких порушують Конституцію України”. У той же день створю орган прямого волевиявлення народу “Майдан”.

Вслід за цим будуть здійснені інші юридичні дії для очищення держави та встановлення народовладдя.

Олігархи та їх прислужники будуть відсторонені від влади, вона запрацює на вас.

ПОЛІТИЧНУ “ЕЛІТУ” – ГЕТЬ!

Arkadiy Kornatskyy

і

ютос