Фейки про окуповані землі України наповнюють Європейську пресу.

19 листопада, в онлайн форматі відбувся вебінар «Як зробити тему Криму цікавою для міжнародних медіа?», присвячений висвітленню питань окупованих земель у пресі Німеччини. Модератором заходу став Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України. Речник заходу – кримчанка Анастасія Магазова, українська журналістка у Берліні, співавторка книги репортажів «Невизнані історії. Подорож до самопроголошеної реальності Вірменії, Азербайджану, Грузії та Молдови».
– На жаль, були випадки, коли преса Німеччини позначала Крим як територію РФ, – стверджує пані Анастасія. – Саме тут задачею українських журналістів у Європі є те, щоб довести зворотнє, привернути увагу до помилки.
На зустрічі підіймалися питання висвітлення подій у Криму та на окупованій частині Донбасу, проблему формування негативного іміджу вихідців із цих територій.
Також про особливості інформаційної блокади Криму доповідав Микола Семена, оглядач “Крим.Реалії”, громадський активіст, заслужений журналіст України. Він наголошував:
– Повідомлення журналіста має дуже важливе політичне значення для того, щоб прискорювати деокупацію Криму й повернути його під юрисдикцію України.
Зустріч відвідало до 200 осіб. Переважно це тимчасово переміщені особи з Донбасу та Криму, а також студенти Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського (м.Київ), який покинув Крим у 2014 році.
Зустріч завершилася презентацією книги про озброєний конфлікт на Сході України.

і

ютос