Бутусов складає повноваження радника міністра оборони

Журналіст Юрій Бутусов заявив, що вирішив скласти повноваження радника міністра оборони.

Про це журналіст повідомив у Фейсбук, передає Рубрика.

“Прийняв рішення скласти повноваження радника на громадських засадах міністра оборони України Андрія Тарана”, – заявив Бутусов.

Також він додав, що у нього є кілька причин для звільнення. Серед них він вказав те, “загроза повномасштабної російської агресії розкрила грубі провали й недоліки в роботі Міністерства оборони, однак проблеми армії не аналізуються і підміняються показухою”.

Він наголосив, що міністр оборони Андрій Таран “не реагує навіть на ті елементарні проблеми, про які публічно заявляє комітет з оборони Верховної Ради”. Зокрема, він назвав проблеми з харчуванням, будівництвом арсеналів, Держоборонзамовленням та кризовим становищем з боєприпасами.

Окремо Бутусов заявив, що у 2020 році Головне управління розвідки Міноборони провалило 7 спецоперацій. А зрив операції щодо затримання “вагнерівців” не розслідують вже 8 місяців.

Журналіст зазначив, що наразі його бачення військової реформи не може бути реалізованим.

Бутусов підкреслив, що працював на посаді радника безоплатно. Він не має наміру триматися за цю посаду лише заради статусу радника міністра.

“Що ж, будемо боротися за проведення реформ – адже війна триває, і від сильної оборони залежить наше майбутнє… Україна переможе”, – підсумував журналіст.

Як повідомляла Рубрика, Бутусов погодився стати позаштатним радником міністра оборони 20 грудня 2020 року.

і

ютос