Кравчук допустив можливість імплементації Україною “формули Штайнмаєра”

Голова ТКГ щодо урегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що він не виключає можливості імплементації Україною “формули Штайнмаєра”. Про це перший президент України повідомив в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Зазначається, що поки питання про впровадження “формули” в делегації не піднімалося, проте це можливо. “Поки що я не готовий вам сказати. Ми, скажемо, з двох до шести годин працювали, кожен міг висловити свою думку, свою позицію, що добре робиться, де ми не допрацьовуємо, якраз щоб посилити нашу координацію, нашу роботу, висвітлення нашої роботи. Але про “формулу Штайнмаєра” безпосередньо розмови не було. Але я не виключаю, що вона буде”, – заявив Кравчук.

Крім того, голова ТКГ зазначив, що ні президент України Володимир Зеленський, ні українські дипломати, ні посадовці ніколи не відмовлялися від “формули Штайнмаєра”. Проте розуміння й імплементація “формули”, за словами першого президента, – це інше питання. “Як це зробити – це вже треба думати, обговорювати, пропонувати. А саму формулу треба приймати, тому що вона схвалена і при всьому тому підписана в Тристоронній контактній групі”, – резюмував Кравчук.

Нагадаємо, сьогодні, 4 серпня, Леонід Кравчук запропонував надати Донецькій і Луганській областям статус вільних економічних зон. Крім того, він переконаний, що необхідно більш активно інформувати громадськість про переговорний процес у Мінській контактній групі.

і

ютос