Російські окупанти ведуть інтенсивні військові навчання на окупованому Донбасі

Бойовики самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” цього місяця ведуть інтенсивні військові навчання підрозділів, що входять до складу російських окупаційних військ на Донбасі.

Про це з посиланням на українську військову розвідку повідомляє Міністерство оборони України.

“З початку липня цього року спостерігається нарощування інтенсивності проведення оперативної та бойової підготовки оперативного угруповання російських окупаційних військ. Зокрема, на основних полігонах продовжуються планові заходи, спрямовані на підвищення бойової готовності з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

В українському відомстві зазначають, що особливо інтенсивно на окупованому Донбасі ведуть навчання ударні угруповання російських окупаційних військ.

“У ході бойової підготовки окупантами значна увага приділяється підвищенню рівня бойового злагодження мотострілецьких, танкових та артилерійських підрозділів”, – відзначило українське оборонне відомство.

У Міноборони України наголосили, що бійці ЗСУ дотримуються Мінських угод, однак готові дати відсіч на агресію ворога.

“Захисники України першими вогонь на лінії бойового зіткнення не відкривають, та перебувають напоготові дати жорстку відсіч на підступні ворожі дії задля стримування збройної агресії РФ на Сході України”, – наголосили в Міноборони України.

 

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, на засіданні Тристоронньої контактної групи 22 липня сторони домовились про початок всеосяжного перемир’я на Донбасі з початку доби 27 липня.

 

За повідомленням ОБСЄ, сторонам конфлікту від початку режиму тиші заборонено вести будь-які обстріли, в тому числі снайперські, а також застосовувати ДРГ і безпілотники.

Міністр оборони України заявив, що українські військові будуть неухильно і надалі дотримуватись мінських домовленостей, але в разі ворожої атаки дадуть відсіч: “Ніхто не збирається чекати, доки нас будуть убивати. Існує стаття 51 уставу ООН, яка дає право захищатися. Але йдеться тепер про реальну можливість зупинити вогонь з обох сторін”.

і

ютос