Українська розвідка приховує реальну кількість хворих на коронавірус в ОРДЛО, занижуючи дані у кілька разів.

11 квітня в інтерв’ю ТСН.Тиждень представник Головного управління розвідки МО України Вадим Скібіцький зауважив, що окупаційна влада приховує реальну кількість хворих на коронавірусну інфекцію, занижуючи дані щонайменше у кілька разів.

Відповідаючи на запитання журналіста щодо ситуації з коронавірусом в ОРДЛО представник ГУР МОУ повідомив, що військова розвідка Українипостійно відстежує ситуацію на окупованих територіях.

“Згідно з офіційними даними, оприлюдненими 10 квітня, всього 26 зафіксовано заражень, але за неофіційними даними, ми підрахували, це близько 150 осіб, які на сьогодні інфіковані. Крім того, є певна кількість людей, які перебувають під підозрою – це близько 350 осіб, причому з них близько 75 – “військовослужбовці”, які перебувають у самоізоляції, над якими здійснюється повний контроль їхнього самопочуття”, –  розповів Скібіцький.

Утім, за інформацією з відкритих джерел кількість осіб, які перебувають на самоізоляції на території окупованих районів Луганської і Донецької областей значно більше.

Так, за інформацією самопроголошеного “головного державного санітарного лікаря ЛНР” Докашенка, на обсервації знаходиться 201 особа, а на обов’язковій 14 добовій самоізоляції знаходяться 554 мешканців окупованих районів Луганської області. Станом на 9 квітня їх кількість збільшилася до 1880, за рахунок людей, які повернулися з РФ. За словами Докашенка, всі вони знаходяться на самоізоляції.

Читайте також: Про ситуацію з коронавірусом в ОРДЛО, або Навіщо українська розвідка запускає фейки

За інформацією так званого “міністерства охорони здоров’я ДНР”, в лікарнях на території окупованих районів Донецької області з підозрою на COVID-19 знаходиться 198 осіб, 15089 – в режимі самоізоляції на дому.

Таким чином за інформацією з відкритих джерел,тільки в лікарнях ОРДЛО з підозрою на COVID-19 знаходиться 399 осіб, а на самоізоляції – 16 тисяч 969 особи. Нагадаю, за інформацією ГУР МОУ, на самоізоляції перебувають 350 осіб.

Йдеться про те, що ГУР МОУ фактично приховує реальну кількість хворих на коронавірусну інфекцію на окупованих територіях Луганської і Донецької областей, занижуючи дані щонайменше у кілька разів.

Звертаю увагу політичного і військового керівництва України, що оприлюднення недостовірної інформації свідчить про низький рівень поінформованості української розвідки щодо перебігу подій на окупованих територіях Луганської і Донецької областей.

Аналітичний відділ ГІ “Права Справа” залишає за собою право на громадський контроль за діяльністю прес-служби ГУР МОУ.

і

ютос

About Дмитро Снєгирьов 798 Articles
співголова ГІ "Права Справа"