В Україні втричі збільшено кількість тестувань на коронавірус

Натепер в Україні щодоби на коронавірус тестують від 2,5 до 3 тисяч осіб, запевняють у МОЗ. За новим алгоритмом тестують усіх пацієнтів, у яких виявлено запалення легень, і всіх контактних осіб.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що в Україні втричі збільшено кількість тестувань на коронавірус, щоб максимально виявляти інфікованих. Інформацію про це в понеділок, 13 квітня, поширило міністерство охорони здоров’я.

Читайте також: Заміна на чолі МОЗ у розпал епідемії коронавірусу: хто такий Максим Степанов

За даними урядовця, нині щодня методом ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція. – Ред.) тестують від 2,5 до 3 тисяч осіб. Раніше в Україні проводили до однієї тисячі тестів на коронавірус на добу, визнають у відомстві.

За новим алгоритмом в Україні тестують всіх пацієнтів, у яких є запалення легень, та всіх контактних осіб. Всі ці дії спрямовані на те, щоб максимально виявляти хворобу і вживати відповідних заходів, запевняють у МОЗ.

Нагадаємо, раніше цього дня повідомлялося про 3102 підтверджених випадки COVID-19. Усього в Україні досліджено 32496 зразків на нову коронавірусну інфекцію методом ПЛР. Протягом 12 квітня отримано 325 повідомлень про нові підтверджені випадки, наголошували в Центрі громадського здоров’я.

і

ютос