інформаційні потоки перестали бути встановленням істини

“…гербіциди – хімічні препарати (або їхні композиції), що використовуються для боротьби з небажаною рослинністю.”…

“Пестици́ди (від лат. pestis — зараза, caedo — вбиваю) — це речовини, які використовуються в сільському господарстві, садівництві для боротьби зі шкідниками (шкідливими або небажаними мікроорганізмами, рослинами і тваринами)….

“Інсектициди (від латинського insectum — комаха і caedo — вбиваю) — хімічні препарати для захисту рослин від шкідливих комах”…

“Гібрид — результат природного чи штучного схрещування між двома організмами різних таксонів. Гібриди між різними видами в межах того ж роду відомі як міжвидові гібриди…” …

Наш час не пропонує нічого прямолінійного. Всюди підтексти, змішані змісти, зміщені акценти, потрійні смисли, фейкові терміни.
Феодальні, чи й буржуазні спільноти були хоча й менш освіченими, але більш чеснотними і близькими поведінково до змісту слів.

Сьогоднішні суспільства, особливо з постсовковою свободою і неосвоєною демократією, на диво, дуже залежні від зовнішніх маніпуляцій, промивання (скоріше забруднення) мізків і телезомбування.

Політтехнологи-медіуми-гіпноінформатори словесними гербіцидами глушать-виморюють рештки національної свідомості й ідентичності.
Рейдери-грабіжники, закрившись евфемізмом “олігархи”, монополізувавши ЗМІ, найняли на службу менторів які, посилаючись на правду, справедливість, свободу і права та боротьбу із шкідниками, пестицидно виполюють з народу залишки опору.

Політичне життя й протиборства, інформаційні потоки перестали бути встановленням істини та справедливості, а перетворилися у суцільну гібридну обробку мас, свого роду політичну хімію, якою агрегатами телеканалів оприскують “сірому” й не тільки, чинити опір якій маси не в спроможності.

Штучне схрещування кількох десятків постсовкових організмів в Україні триває і має породити гібридного мутанта.
Або ж українську націю.

Сергій Жижко

і

цікаве