Андрій Смолій: гучно прозвучали думки про «рух 25», важливість консолідації

Об‘єднання та створення потужної право-центристської сили, – завдання номер один для активної частини суспільства та виживання держави.

Отже, вибори президента пройшли і ми побачили загрозу реального повернення проросійських сил до влади, під час майбутніх парламентських виборів. В той час, коли одна частина суспільства консолідується навколо українських цінностей, інша є інфантильною та байдужою. Чи можемо ми це виправити? Однозначно так.

Протягом останніх днів гучно прозвучали думки про «рух 25», «об‘єднання 25», важливість консолідації людей.
Завданням для всіх пасіонаріїв руху «25» та поза ними – об‘єднатися, створити нову модель україноцентризму, розширити її поза 25%,які проголосували за збереження курсу до НАТО та ЄС.
Вже за 6 місяців (а можливо і раніше) парламентські вибори. Чи зможемо ми утримати активну четверть виборців та примножити до них людей, яким українські та європейські цінності не є баждужими та становлять головну життєву перевагу.

Протягом останнього тижня отримав сотні повідомлень, дзвінків та сигналів про бажання єднатися, створювати регіональні структури з новими людьми. Цікаво, що це люди не лише із Заходу країни, а й зі сходу та півдня. Таким чином, запит на оновлення та об‘єднання є чи не найбільш потужним за роки Незалежності держави.

Завдання номер один сьогодні – проукраїнський парламент. Зважаючи на можливу слабку президентську вертикаль, а можливо взагалі нівелювання інституту президенства новобобраним «віртуальним» кандидатом, саме Верховна Рада стане фундаментом цілісноті та незалежності дердави, стабільності економічного розвитку, національної та безпекової політики. А можливо і не стане, якщо більшість вже в новому скликанні візьмуть ще більш віртуальна ніж сам президент «Слуга народу» та відверто реваншистські проросійські сили. Саме такий випадок є найбільш загрозливий для країни та її існування.

Впевнений, що об‘єднання та формування нової (оновленої) правоцентристської політичної сили, з новини середовищами та людьми, стане поштовхом для всієї країни та перемогою на виборах до парламенту.

Пишіть свої думки:
1. Чи потрібна така політична сила?
2. Чи готові ви долучатися до таких процесів?

Андрій Смолій

і

ютос