Є “Кримська світлиця”!

Офіційно сьогодні трагічний день в історії України. 20 лютого 2014 року – початок окупації Криму. Час, в який ми всі радикально змінилися: захистили принципи демократії в нашій країні і повстали проти агресора, зовнішнього ворога – Російської Федерації. Важливо пам`ятати про ці трагічні дні, і як наслідок – вміти самоорганізовуватися для подальшої боротьби за територіальну цілісність нашої держави.

У продовження теми деокупації Криму. Зазначаю, з усією відповідальністю, про те, що ворог сьогодні є і внутрішній – це бездіяльність, трусливість та саботаж представників центральних органів виконавчої влади. Зокрема, очільники Міністерство культури України, котрі не прийняли Рішення про реформування газети “Кримська світлиця” і довели україномовне патріотичне видання до втрати свідоцтва про державну реєстрацію. Більше того, керівництво Міністерство культури України ЗНИЩИЛО державну програму підтримки культурологічних видань, прикриваючись Законом України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”. Вважаю, що ці дії спрямовані проти деокупації Криму, проти відновлення територіальної цілісності України. Відповідальність за ції дії будуть нести особисто міністр Євген Нищук, заступники Світлана Фоменко, Тамара Мазур, Yuriy Rybachuk. Час настане!

Важливою подією сьогодення є те, що ми отримали нове Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: газети “Кримська світлиця”. Вдруге, після окупації Криму, ми відновлюємо видання – символ кримського спротиву, кримської нескореності перед ворогами. Засновниками газети стали: громадська організація “Кримський центр ділового та культурного співробітництва “Український дім” та громадська організація “Всеукраїнське товариство “Просвіта” імені Тараса Шевченка”. Видавцем є ДП “Національне газетно-журнальне видавництво”. Юридично ми повністю відновили функціонування газети і її редакції. Ми витримали!

Дякую за довіру трудовому колективу редакції “Кримська світлиця”, що не зневірився! Дякуємо всім передплатникам газети “Кримська світлиця”! Дякую за підтримку у складний для нас час всім кримчанам, що нас підтримували! Дякую кримським журналістам, особливо Крым Реалии, що нас інформаційно підтримали і висвітлювали правдиво тему боротьби проти свавілля Міністерства культури України! Особлива подяка кримчанам, що у надскладний час для редакції видання підтримали його: Lena Pavlovska, вельдар шукурджиев, Сергій Ковальський, Slava Yurchenko! Дякую лауреату премії імені В. Чорновола, головному редактору всеукраїнської газети “Культура і життя” Євген Букет за популяризацію та постійну редакційну допомогу нашому виданню!

Щиросердечно дякуємо усім трудовим колективом редакції газети “Кримська світлиця” за молитви і підтримку Архієпископу Сімферопольському і Кримському КЛИМЕНТУ!!!

У новому Свідоцтві про державну реєстрацію змінили програмні цілі (основні принципи) та тематичну спрямованість відповідно до нових сучасних викликів і завдань в інформаційній політиці. Це до уваги “стурбованого” Міністерство інформаційної політики України. Цілі такі: інформування населення тимчасово окупованої території Автномної Республіки Крим та всієї держави про події в Криму та в Україні; сприяння розбудові державності та відстоювання територіальної цілісності України; утвердження державницьких позиції та сприяння поширенню на півострові державної мови, української культури та духовності в Автономній Республіці Крим!

Андрій Щекун

і

ютос