
Значення яскравих символів у патріотичному вихованні дітей і юнацтва, музичних відеокліпів, фотографії, плакатів є важливим! Зрозуміла графіка, відео, музика миттєво сприймається дитячою свідомістю, формуючи український світогляд.
-Я намагаюся говорити з молоддю мовою плакату, – говорить доброволець АТО, арт-директор Музею плакату при часописі “Музеї України” Юрій Нерослік, – Часто виступаю у школах, вишах, в музеях, бібліотеках, спілкуюся з юнню, розумію їх прагнення до лаконічної чіткості. Коли працюю над черговим плакатом, уявляю саме молодіжну аудиторію, їх світосприйняття. Бачу, що більшість моїх творінь ними сприймається!
Після консультацій з психологами, педагогами, науковцями, Юрій Нерослік створив кілька плакатних серій для шкіл, середніх спеціальних навчальних закладів, університетів.
-Вже розгорнуто сотні виставок у бойових частинах, прифронтових закладах культури зони АТО, навчальних закладах мирних областей, – розповів директор Музею плакату України Віктор Тригуб, – Отримали чимало схвальних відгуків. Мало не щодня надходять прохання від вчителів, музейників – подарувати виставковий комплект плакатів. На жаль, вся ця діяльність волонтерська, ніякого фінансування ми не маємо. Чиновники різноманітних міністерств демонстративно “не помічають” творчості фронтовика Юрія Неросліка. Тож, самоорганізуємося!
Прес-служба Музею плакату України радить звертатися безпосередньо до автора робіт в Фейсбук – https://www.facebook.com/uri.neroslik?fref=ts
Uri Neroslik
Юрій сформує виставковий плакатний комплект з врахуванням всіх нюансів – як для школи, так і музею, комерційної структури, держпідприємства. Узгодить формат плакатів, кількість, тематику… Художник виготовить комплект на сучасному поліграфічному обладнанні і надішле на Вашу адресу. Зрозуміло, за фінансової підтримки замовника.
Виставки і плакатні флеш-моби Юрія Неросліка, за підтримки української діаспори, пройшли десь у 50 країнах світу! Нині це найвідоміший плакатист України у світі!
Тож долучайтеся до плакатного мистецтва – організуємо патріотичні виставки!
Музей плакату України