Є чим пишатися!

Позиції України в Європі та світі:

1-e місце в Європі по території – 603 628 км2; 4-е місце в світі за сукупною вартістю природних ресурсів; 5-е місце в Європі і 29-е у світі за чисельністю населення.

Україна – одна з найбагатших країн у світі, за запасами природних копалин.

Вона займає: 1-е місце в Європі за розвіданими вилученими запасами уранових руд; 2-е місце в Європі, 10-е місце в світі за запасами титанових руд; 2-е місце в світі за розвіданими запасами марганцевих руд (2,3 млрд тонн або 12% від світових запасів); 2-е місце в світі за запасами залізних руд (30 млрд. Т); 4-е місце в світі за запасами калію (Стебницьке родовище); 2-е місце в Європі за запасами ртутних руд; 3-е місце в Європі (13-е в світі) за запасами сланцевого газу (22 трлн м.куб); 7-е місце в світі за запасами вугілля (33,9 млрд. Т)

Україна – аграрна країна:

1-е місце в Європі за площею орних земель; 3-е місце в світі за площею чорнозему (25% світового обсягу); 1-е місце в світі з експорту соняшника і соняшникової олії (4-6 млрд. Літ) в золоті (200-300 тон); 2-е місце в світі по виробництву і 4-е місце за експортом ячменю; 3-е місце в світі по виробництву і 4-е місце з експорту кукурудзи; 4-е місце в світі за обсягом вирощуваного картоплі; 5-е місце в світі по виробництву жита; 5-е місце в світі по виробництву бджільництва (75 тис тонн); 8-е місце в світі з експорту пшениці; 9-е місце в світі по виробництву курячих яєць; 16-е місце в світі з експорту сиру Україна може забезпечити потреби в продовольстві для 600 млн чоловік.

Україна – індустріальна країна:

1-е місце в Європі з виробництва аміаку; 2-е місце в Європі і 4-е у світі за потужністю газотрансаортной система (яка виходить пропускна потужність газотранспортної з країнами ЄС – 142,5 млрд. Куб.м газу); 3-е місце в Європі і 8-е у світі за встановленою потужністю атомних електростанцій; 3-е місце в Європі і 11-е в світі за довжиною мережі залізниць (21,7 тис. Кілометрів);

3-е місце в світі (після США і Франції) з виробництва локаторів і локаційної техніки; 3-е місце в світі з експорту чавуну 4-е місце в світі з експорту турбін для атомних електростанцій; 4-е місце в світі на ринку будівництва ракет-носіїв і їх комерційного використання для виведення на орбіту корисних вантажів; 4-е місце в світі з експорту глин 4-е місце в світі з експорту титану 8-е місце в світі з експорту руд і концентратів; 9-е місце в світі з експорту продукції ВПК; 10-е місце в світі за обсягами виробництва сталі (32,4 млн. Т).

Україна освічена країна:

За класифікацією Human Development report, Україна відноситься до країн з високим рівнем освіти.

Чисельність докторів економічних наук в Україні становить 15 тис. Чол., Кандидатів наук – понад 80 тис. Чол; Україна займає 4 місце в світі за кількістю людей з вищою освітою, при цьому рівень освіти вище, ніж середній європейський; 9-е місце в світі за кількістю студентів з-за кордону;

9-е місце в Європі за чисельністю користувачів мережі інтернет…

і

ютос