Хто визволився сам — той буде вільним!

Спочатку було слово! І це слово до українців доносилося вустами Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, інших численних сподвижників і світочів української культури!

Пізніше, в часи як Першої, так і Дугої світових війн, це слово матеріалізувалося в активні дії нації, що втілилися у визвольних змаганнях українців, які, на жаль, зазнали невдачі. Окупаційна московська влада совєцького періоду добре засвоїла уроки визвольних змагань українців цього періоду, що вилилося в масові знищення і жорстокі репресії щодо представників гуманітарної сфери протягом всього періоду існування совєцької влади. Але, очевидно, і це не зупинило формування самосвідомості українців!

Слово проникало в душі українців, що вилилося у вияв консолідованої волі українців через референдум 1 грудня 1991 року. Проте референдумом волі не здобудеш! Попри формальні ознаки державності Україна залишалася в колоніальній залежності від Росії, що тотально контролювала українську політичну еліту, визначала головні напрямки її діяльності. Така ситуація збереглася і після Революції гідності, в результаті якої до влади знову прийшла московська агентура, що вилилося в посилення промосковського сегменту українського політикуму на кшталт Медведчука, ухвалення Мінських угод, Формули Штайнмаєра, спроби 31.08.2015 внести зміни в Конституцію України, якими прив‘язати Україну на короткий повідок Московії! Системними репресіями проти попередників, а заодно і кремлівських агентів, нова влада пішла у жорстку конфронтацію з московськими правителями, які усвідомили, що управляти політикою України через свою агентуру тепер вже не вийде, а тому й розпочали підготовку до повномасштабного воєнного вторгнення!

Думаю, сьогодні абсолютна більшість українців психологічно готові до збройної боротьби проти московського окупанта, чого ще не було в 14 році. Про це свідчить те, що ще не так давно в якості символу українства у нас безперечно виступала постать ПОЕТА — Тараса Шевченка, а ось в останні роки в перші ряди явно вибилася постать ВОЇНА — Степана Бандери!

Залишається лише побажати нинішній владі ще рішучіше провести внутрішні чистки представників ворожої агентури, провести організаційні заходи для ефективної оборони. І не вартує надто надіятися на допомогу Заходу, що сповідує виключно власні інтерси!

Хто визволився сам — той буде вільним! Хто визволить когось — в неволю візьме!

Іван Макар

і

ютос

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*