Іван Макар: Є факт далеко не патріотичного кроку керівництва «Нафтогазу»!

“Нафтогаз” запропонував середньострокові контракти бюджетним та релігійним організаціям з фіксованою ціною на газ – 13,7 грн за кубометр (або 16,8 грн, включаючи вартість транспортування та ПДВ) строком на 15 місяців, до кінця 2022 року.
І це в той час, як решта постачальників пропонують щомісячну ціну на газ 30-45 грн за кубометр або відмовляються від своїх зобов’язань за контрактами з нижчою ціною, які були укладені раніше.
Левову частку виділеного газу релігійним організаціям споживатимуть «релігійні» установи РПЦ (тобто її філії УПЦ МП), що має найширшу мережу всіляких монастирів, «свічних заводиків» і т.п.
І то в той час, коли кількість вірних РПЦ і Україні далеко не найбільша серед всіх релігійних організацій, а їхні храми, монастирі та інші установи доволі успішно використовуються московськими спецслужбами для підривної діяльності проти України!
Я розумію, чому це робить «Нафтогаз», яким керує син апологета «русскава міра» Наталії Вітренко, але не розумію, чому проти цього не протестують нібито патріотичні політичні сили та їх не менш «патріотичні» представники у Парламенті!
Пропоную активно поширити цей пост, щоб донести до широкої громадськості та політиків, що представляють себе патріотами України, факт далеко не патріотичного кроку керівництва «Нафтогазу»!!!

і

ютос