Оце рідний банк! Ось кращий фінансовий друг!

Хроніки концтабору Єдиного реєстру боржників

Два роки тому, Київська міська податкова підленько і таємно, оголосила мене ФОП (цікаво, чи не 3 групи?), і платником ЄСВ.

Хоча я ніколи ніяких заяв не писав, свідоцтв про реєстрацію не маю і головне, у відповідних реєстрах не перебуваю. Три роки безробітний. Ніяких дотацій чи субсидій не отримую.

Доблесних податківців це не зупинило.

Вони сфальшували виконавче провадження до Деснянської виконавчої служби Києва з двох нікчемних папірців, без будь-якої доказової бази, рішення суду і нарахували мені сплату 21 000 грн якогось ЄСВ.

Виконавці нарахували ще пару тисяч за свої унікальні послуги, блокували всі мої рахунки і заборонили виїзд за кордон – внесли до Єдиного реєстру боржників.

Епопея почалася 2019 року, і я навіть не здогадувався про такі чудові зміни у власному житті.

Влітку 2021, я мирно вийшов за пивом і на касі дізнався всю жахливу правду про своє таємне життя в статусі ФОПа і боргові перспективи. Тепер розумію шпигунів…

Тяжко захворів, впав у депресію, почав морально страждати…

Така кричуща несправедливість і безвідповідальнісь влади вимагає мирної участі у виборах Партії снайперів, яку колись придумав…

І ось у цей темний період, коли хворію, жінка теж безробітна, син студент, в кишені 100 грн, знаходиться практично не знайомий мені мій читач і симпатик, який вже колись підтримував і перераховує 3000 грн на вирішення ситуативних проблем – головне з хворобами.

Гроші помилково падають на заблоковану картку Приватбанку.

Оцініть рівень приколу!

Помилковий платіж. Платник це розуміє і просить повернути кошти, що для банків є звичною справою.

Мені телефонує якась баришня-менеджер Привату і приємним голосом щось починає випитувати. А що тут питати? Помилковий платіж, платник вимагає повернути, при чому тут я?

І тут дєфачка видає геніальну фразу – поверніть йому готівкою!

Абзац! Оце рідний банк! Ось кращий фінансовий друг!

Коли давній клієнт потрапляє у скрутну ситуацію, Приватбанк, виявляється, ДОБИВАЄ!

Мій дзвінок оператору @privatbank теж нічого не дав. Дєфачка вже зробила у файлику якусь позначку. Я так і залишився хворий і без грошей!

Хоча цю дрібну проблему, з тією незначною сумою, але, такою важливою нині для мене – не зміг купити навіть ліки, можна було вирішити за хвилину – я дізнавався.

Добити клієнта – захмарна підлість Приватбанку!

Вимагаю від керівництва Приватбанку пояснити цю ганебну ситуацію, повернути платнику помилковий платіж, вибачитися і покарати винну.

Якими саме статтями яких Законів чи інструкцій регламентується така антилюдська поведінка?

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”, автор Партії снайперів – майже колишній клієнт Приватбанку

і

ютос