З Донецька до Таганрога за харчами: Як жителі “квітучої ДНР” їздять в бюджетні шопінг-тури на Росію

В колись заможному обласному центрі, а нині окупованому Донецьку користуються попитом “бюджетні шопінг-тури” до захолусних містечок на Росії

З Донецька до Таганрога за харчами: Як ж…

Через нестачу товарів і зависокі ціни, жителі окупованого Донбасу їздять на закупи на Росію. Місцеві ділки і з цього зробили бізнес, тож влаштовують так звані бюджетні шопінг-тури о різних міст на Росії.

Зокрема, пропонують їздити на закупи до Таганрогу – такого собі, напівзахолусного містечка біля моря.

“Два рази на рік бувають масштабні розпродажі зі знижками до -70%. До речі, такий період в магазинах і ТЦ прямо зараз. Наступний потрібно ловити ближче до нового року”, – діляться враженнями знатоки у місцевих пабліках.

Журналіст з Донецька Денис Казанський зазначає, що це, певно, саме те, чого прагнули місцеві любителі “русского міра”.

“2014 рік, очікування: Донбас відокремиться, перестане годувати Україну, стане удвічі багатшим 2021 рік, реальність: бюджетні шоп-тури в Таганрог”, – зазначив він.

Місцеві жителі у коментарях кажуть, що хто б сказам їм про таке раніше – не повірили б.

“Якби мені 8 років тому сказали, що доведеться їздити в Таганрог і Ростов за речами, та й за їжею теж, я б подумав, що співрозмовник збожеволів… У 90-х хоча б якась надія була на просвіт, що налагодиться хоч щось. А тепер на жаль, немає взагалі ніяких надій”, – пишуть в коментарях.

Нагадаємо, що на окупованій Луганщині бойовики “милостиво” дозволили місцевим жителям збирати в лісах і лісосмугах патики для віників і хмиз для пічок.

і

ютос