У небі над Донеччиною бойовики обстріляли безпілотник ОБСЄ

Бойовики російсько-окупаційних формувань продовжують ігнорувати Мінські домовленості і умови повного і всеосяжного перемир’я.

Окупанти розміщують артилерію і бронетехніку поблизу лінії розмежування, не звертаючи уваги ні на лінію відведення важкого озброєння, ні на зони безпеки, повідомляє Спільний центр по контролю і координації.

Дані факти відображені в звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 12 серпня. На полігоні поблизу окупованої Новоселівки бойовики розмістили 15 танків і три самохідних артилерійських установки 2С1. У зоні безпеки спостерігачі нарахували сім БМП.

«Зазначені дії можуть свідчити про посилення підрозділів на лінії зіткнення з метою збільшення збройних провокацій і подальшого загострення ситуації», – констатували у СЦКК.

Крім того, окупанти перешкоджають роботі СММ ОБСЄ в ОРДЛО. Спостерігачів не пропустили через блокпост в Староласпі, а також затримали на півгодини на блокпосту поблизу Дебельцевого.

Бойовики обстріляли безпілотний літальний апарат малого радіусу дії в небі над Новою Мар’ївкою, про проліт якого ОБСЄ завчасно попередила.

«Аргумент»

і

ютос