Bоди немає, але ви тримайтесь: В “ЛНР” вирішили не рятувати Ісаківський ставок

На окупованій Луганщині немає грошей для вирішення проблем з водопостачанням. А того, що виділили вистачило частково закрити борги перед Україною

Головне джерело водопостачання в ОРЛО – Ісаківське водосховище, катастрофічно втрачає воду. За останні пару років вода пішла від берега майже на десяток метрів.

Причиною стало те, що на закритій шахті Романівській припинили водовідлив. А саме він на 70% живив водосховище. В місцевих пабліках повідомляють, що “керівництву республіки” запропонували проект з відкачування шахтних вод для наповнення водосховища. Однак, “голова уряду” Сергій Козлов ососбисто заблокував цей проект. Причина прота – грошей немає.

Нині ж “придворні” фахівці розповідають, ніби пересихання водосховища – природний процес, на який людина не може впливати.

“За останні 2-3 місяці, по суті, вирішили тільки одну проблему, причому найменшу з усіх: “знайшли з десяток мільйонів рублів” для відшкодування недоотриманих “Луганськвода” доходів для розрахунку за воду, спожиту з території України, інші прийняли рішення відкласти до “кращих часів””, – повідомляють в одному з пабліків.

Місцеві зазначають, що ОРЛО поступово перетворюється на окупований Крим, де “вода ніби і є, але насправді її немає”.

Раніше повідомлялося, що на окупованій Луганщині на межі екологічної катастрофи перебуває Лутугинський район.

і

ютос