В “ДНР” мешканці обурюються, що Росія надурила з шкільними виплатами після оформлення “СНИЛС”

На окупованій Донеччині мешканці, які піддалися на пропаганду і оформили страховий номер індивідуального особового рахунку (російською – СНИЛС), не можуть отримати шкільні виплати.

Ця соцвиплата на школяра оформлюється через сайт Держпослуг, який став доступний мешканцям “ЛНР” і “ДНР” після отримання “СНИЛС”, передає Depo.Донбас з посиланням на паблік “Донбасский кейс”.

Зазначається, що виплату на дитину батьки з “ДНР” отримати не можуть, адже в неї свідоцтво про народження видано  адміністрацією “ДНР” або державними органами України.

“Для багатьох сімей ці виплати дуже важливі, і тепер, щоб постаратися вибити ці гроші, потрібно їхати на Росію, подавати заяву до Пенсійного фонду. Такі ось “передові” технології, які так старанно рекламує пропаганда в “ДНР”. Справа в тому, що якщо дитина має російське громадянство, але при цьому народилася за кордоном і свідоцтво про народження видано іноземним відомством, заяву доведеться подавати особисто в клієнтську службу Пенсійного фонду РФ”, – йдеться у повідомленні.

Виїхати на Росію з “ДНР” зараз дуже складно – багатотисячні черги на кордоні, до того ж, в російському місті потрібно десь зупинитися.

“Нас черговий раз макають носом в правду і нагадують, що “ДНР” – “іноземна держава”, що знаходиться за кордоном. Але як голосувати за “Єдину Росію”, то ми цілком собі нічого електорат, невід’ємна частина Росії, що має такі ж права і можливості, як і будь-який громадянин Російської Федерації”, – зазначається в пабліку.

Нагадаємо, окупанти розпочали пропаганду з оформленням “СНИЛС” для того, щоб мешканці “ЛНР” і “ДНР” з російськими паспортами проголосували на виборах у Держдуму за “Єдину Росію”.

і

ютос