Колишній донеччанин порахував, скільки людей нині живуть в Донецьку

Від початку війни – з 2014 року, населення окупованого Донецька скоротилося щонайменше на 30% і зрівнялося з кількістю жителів Кривого Рогу

  •  

Як передає Depo.Донбас, про це розповів донеччанин, журналіст, блогер і представник української делегації в ТКГ Денис Казанський.

Він запевняє, що окупанти ретельно приховують результати перепису населення в ОРДЛО. Однак, спираючись на статистику випускників донецьких шкіл нині і порівнюючи її з даними за 2013 рік, Казанський вважає, що Донецьк за кількістю жителів зрівнявся із Запоріжжям чи Кривим Рогом.

“В 2021 році в Донецьку зареєстровано трохи більше 8 тис випускників 11-х і 9-х класів. При цьому, в 2013 році в місті було майже 11 тис. випускників аналогічних вікових груп. З початком російської окупації число випускників впало майже відсотків на 30. Думаю, на таку саму кількість знизилося і число жителів Донецька”, – каже Казанський.

Нині, за його підрахунками, в Донецьку залишилося трохи більше 600 тисяч жителів.

Раніше повідомлялося, що протягом січня 2021 року кількість внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованих територій збільшилася на понад 1,7 тисячі осіб.

і

ютос