Просто папірець: В “ДНР” обурилися, що їхні російські паспорти на Росії не дійсні

Жителі окупованої Донеччини скаржаться, що російські паспорти, які вони отримали за спрощенною процедурою, в російських базах значаться як недійсні

  •  
Просто папірець: В "ДНР" обурилися, що ї…

Про це повідомляє ДонПресс з посиланням на власні джерела, передає Depo.Донбас.

За словами жителя ОРДО, це з’ясувалося, коли він намагався зареєструвати на свій новенький російський паспорт електронний гаманець.

“Хотів електронний гаманець зареєструвати на нього, а мені приходить відповідь мовляв, ваш паспорт недійсний. Це нормально взагалі?” – розповів чоловік.

При цьому він наголосив, що відсутність російської прописки тут ні до чього, адже у реєстрації гаманцю вона ролі не грає.

“У будь-якому випадку причина була вказана не у відсутності прописки, а саме: Ваш паспорт недійсний!”, – пише володар роспаспорта.

Інші власники паспортів погоджуються, що виданий їм документ “без СНІЛС і додаткової реєстрації – просто проїзний”.

“Отримай СНІЛС, ІПН, страховку, почни платити податки! Без цих документів паспорт РФ просто папірець для внутрішнього пересування “, – пишуть користувачі.

Нагадаємо, що віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков повідомив, що на окупованому Донбасі мінімум 400 тис. жителів вже отримали російські паспорти.

Раніше повідомлялося, що все це робиться під російські вибори до Держдуми. Зокрема дянми стало відомо, що на окупованому Донбасі Росія відкриє виборчі дільниці для голосування на виборах у Держдуму восени цього року.

і

ютос