А якщо арештувати 100 чи 1000 колаборантів і державних зрадників…

Голосували за “цирк на дроті”? Отримайте. Якщо в інших країнах світу державна зрада – це вища міра покарання, то у нас домашній арешт в найкомфортніших апартаментах.

Звичайно, що після цього рейтинг “слуг” знову полізе догори.

Уже увесь світ “на вухах” від того, що твориться в Україні. Вже й про палестинсько-ізраїльську війну забули. У стрічці новин пройшло повідомлення, що нібито Медведчук заявив, що його друзі за один вечір зберуть за нього заставу у 300 (?,!) млн грн.

Овва! Отакої! Оце так масштаб. Це ж цілий автобус готівки. Чи цілих три.

Уже забули, як одна любляча дружина зібрала у нас за один вечір заставу за чоловіка у 100 млн грн?

Ставки ростуть з ростом корупції. Але не склалося. Найгуманніший у світі український суд вирішив не поповнювати державну скарбницю 300 млн грн і відправив “фігуранта” додому.

А в цей же час патріоти роками сидять у в’язницях. А в Інтернеті люди збирають по гривні гроші на хворих дітей. А тут не проблема 300 млн грн.

А якщо арештувати 100 чи 1000 колаборантів і державних зрадників (кажуть їх у нас набагато більше на самій горі). Та це буде вже 300, страшно сказати мільярдів грн.

І дірку в пенсійному фонді можна залатати, і на вакцину вистачить, і на лікарні від ковіду, і на армію. Хіба не так? Але ж хтось обрав цих “фігурантів” до парламенту.

Що ми за люди? Хто ми такі і скільки все це може тривати?

Petro Maslyak

і