Луганщина: зустріч учасників АТО/ООС

14 травня 2021 року о 10 годині у місті Сєвєродонецьк, біля будівля Луганської ОВЦА ГС «Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області», ветеранської спільноти України проведуть зустріч учасників АТО/ООС та небайдужих громадян Луганської області для вирішення нагальних питань Луганщини, а саме:

  1.     Невиконання соціальної підтримки, медичного обслуговування, психологічної підтримки учасників АТО/ООС та членів їх родин, відсутність на території області VETERAN HAB – Ветеранського простору.
  2.     Неналежне виконання та саботаж органами влади питань щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС та членів їх родин.
  3.     Відсутність підтримки АТО-ВПО в питаннях соціального захисту, працевлаштування, виділення житлових приміщень.
  4.    Саботаж та ігнорування представниками державної та місцевої влади питань узаконення місця поховання добровольців в м. Старобільськ, Луганської області та облаштування його відповідності до вимог чинного законодавства України, руйнування позитивного образу ветерана, підрив довіри до органів державної влади.
  5.  Відсутність реагування представниками органів державної, місцевої влади та правоохоронних органів щодо осіб що висловлюють проросійські та сепаратистські погляди та займають посади в органах місцевого самоврядування.
  6.   Занепад інфраструктури в містах та селищах (ОТГ) та ігнорування керівниками державних свят та програм патріотичного виховання молоді.
  7. Підвищення комунальних тарифів та цін  першої необхідності.
  8. Кадрові призначення на території Луганської області посадових осіб Президентом України та Головою Луганської ОДА.

Запрошуються всі небайдужі громадяни України до висловлення своєї думки представникам влади та отримати відповіді на питання.

Резолюція за результатами зборів буде направлена Президенту України, голові Верховної ради України та Кабінету міністрів України!

і