Кравчук заявив, що Україні потрібно відпрацювати нові відносини з Росією

The first president of Ukraine Leonid Kravchuk during a briefing on the introduction of martial law in Ukraine. Kiev, Ukraine, Monday, November 26, 2018 Ukraine's president on Monday urged parliament to impose martial law in the country to fight "growing aggression from Russia," after a weekend naval confrontation off the disputed Crimean Peninsula in which Russia fired on and seized three Ukrainian vessels amid renewed tensions between the neighbors. (Photo by Danil Shamkin/NurPhoto via Getty Images)

Голова української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук заявив, що Україні потрібно відпрацювати нові відносини з Росією.

Про це Кравчук розповів в коментарі УНН.

За його словами, Україні дійсно потрібно відпрацювати нові відносини з Росією, але після війни.

“Не можна жити маючи на кордоні такого ворога. Але це може бути здійснено тільки після завершення війни. До тих пір поки Росія не припинить агресію проти України, не виведе своїх окупаційних військ і скаже, що Україна є незалежною, самостійною державою і сама формує свою зовнішню та внутрішню політику ніяких зустрічей загального характеру бути не може”, — наголосив Голова української делегації у Тристоронній контактній групі.

Окрім того, Кравчук коментуючи готовність прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу допомогти у відповідь на запит української сторони стати посередником на переговорах між Україною і Росією, заявив, що Україна ставиться з повагою до кожної країни, яка готова допомогти зупинити війну.

“Будь-якої країни, яка виступить з такою прекрасною місією, як бути посередником між Росією та Україною у війні яка йде для того, щоб її припинити. Тому я підтримую таку заяву, але в якій формі? Скажемо Україна погоджується, а Росія ні значить нічого не вийде”, — зазначив Кравчук.

і