Генерал армії України Віктор Муженко допустив загострення конфлікту з Росією на 9 травня

 За його словами, можливі провокації на адмінкордоні з окупованим Кримом, а також загострення на лінії зіткнення на Донбасі.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Facebook Муженко.

“Як всім відомо, 9 травня у Росії буде парад як “вершина мілітаристського чаду”. І … можливо буде ще одна фаза операції, поєднана із загостренням на лінії зіткнення на Донбасі чи якісь провокації на адмінкордоні з Кримом. Чи перейдуть вони до реальних дій? Можливо … Треба також мати на увазі, що 30 років незалежності України – це дата не тільки для України, але і для Путіна. чи вигідно святкування такої дати Росії і її керівництву? Відповідь однозначна – ні!”, – заявив він.

Муженко також прогнозує, що на літо може “неймовірно” зрости кількість варіантів російської агресії.

“І ось на літо цього року кількість варіантів російської агресії може зрости неймовірно. Питання навіть не в росіянах, а в тому, як ми реагуємо і протидіємо? Можна зробити якісь неадекватні дії і прийняти рішення, тим самим полегшити росіянам знайти свій “casus belli” у війні проти України”, – зазначив генерал.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Росії звинуватив Україну в порушенні мінських домовленостей в той час, коли підконтрольні РФ бойовики стали частіше стріляти по українських позиціях.

Відзначимо, це вже не перша подібна заява російських офіційних осіб на тлі того, що Росія стягує свою армію до кордонів України.

Напередодні глава Державної думи Росії В’ячеслав Володін пригрозив владі України «найважчими наслідками» через риторики щодо конфлікту на Донбасі. Він також заявив, що рішення, пов’язані з забороною «опозиційних» каналів і політичних партій, “не зійдуть з рук».

Крім того, російські пропагандисти почали поширювати фейк про те, що в окупованій частині Донецької області в результаті удару безпілотника ВСУ загинула маленька дитина. Свідки заявили, що дитина загинула через нещасний випадок,а в МЗС зазначили, що такі вкидання – невід’ємний елемент російських психологічних операцій проти України.

Країни ЄС і США вже обізнані про агресивні дії Росії, і пообіцяли Україні підтримку у разі можливого нападу Росії.

Також Інформатор писав, що генсек НАТО запевнив Зеленського в підтримці на тлі дій Росії біля кордонів України.

Як повідомляла раніше українська розвідка, Росія готова до широкомасштабних провокацій проти України.Бойовики нарощують сили на лінії розмежування.

і