Журналісти встановали хто є “засекречений мер-інкогніто»

 

29 січня 2021  року на сайті Кіровоградської обласної  прокуратури зявилося напівзагадкове повідомлення під назвою – «Мер одного з міст Кіровоградщини постане перед судом за обвинуваченням у службовій недбалості, яка коштувала бюджету понад 300 тис грн.» Далі був текст:

« Кіровоградська обласна прокуратура затвердила обвинувальний акт  у кримінальному провадженні стосовно міського голови одного із міст Кіровоградщини, за фактом службової недбалості ( ч. 2  ст. 367 КК України).

Наразі досудове розслідування щодо посадовця завершено. Обвинувальний акт направлено до суду.

За версією слідства, при виконанні поточного ремонту дорожнього покриття у місті керівник підрядної організації безпідставно завищив вартість фактично виконаних ремонтних робіт. В свою чергу, підозрюваний, контроль за відповідністю обсягів та якості виконаних робіт не забезпечив, підписав акти виконаних робіт не перевіривши  достовірність відомостей, спричинивши тим самим тяжкі наслідки державним інтересам у вигляді матеріальних збитків на загальну суму понад 300 тис грн.

У разі доведення вини посадовцю загрожує до п’яти років ув’язнення.

Досудове розслідування проводили слідчі Добровеличківського відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області.

Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.»

Порівнявши цей текст з попередніми повідомленнями за жовтень 2020 року, випливло і прізвище та ім’я голови Новоукраїнської ОТГ і за сумісництвом голови Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад Олександра Корінного. Одним словом догосподарювався… А чи не навчає Олександр Корінний виявленим слідством «прийомам господарювання» своїх колег з інших ОТГ України?

А чому цього разу в повідомленнях до ЗМІ «засекретили» раніше оприлюднене прізвище? Якесь запізніле «вживання «Боржомі»… Прикро що знову страждає дорожнє покриття. Невже карма Новоукраїнки завжди жити серед дорожних ям та слухати промови «невинуватого досі посадовця» про їх ремонт та ліквідацію?

Максим Буцалюк

і

ютос