Російські гібридні окупаційні війська просунулися в бік позицій підрозділів Збройних сил України в Донецькій області

Йдеться про подовження траншей, внаслідок чого скоротилася відстань до українських позицій.

Про це з посиланням на дані ОБСЄ повідомили в пресцентрі української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін в суботу, 13 лютого, пише Новинарня.

Зазначається, що збройні формування РФ регулярно проводять заходи по зміні та просуванню своїх позицій у сторону підрозділів ЗС України.

“БПЛА дальнього радіуса дії СММ ОБСЄ виявив два подовження траншей поблизу населеного пункту Набережне Донецької області, які були оцінені Місією  як просування збройних формувань РФ та її найманців, внаслідок чого відстань до позицій Збройних Сил України зменшилася приблизно до 700 м і 500 м відповідно”, – йдеться в повідомленні.

В УС СЦКК підкреслили, що ці факти свідчать про те, що представники збройних формувань РФ не зацікавлені у виконанні раніше досягнутих домовленостей.

Додамо, що село Набережне знаходиться на півдні Донецької області, в Новоазовському районі на березі річки Кальміус, біля Чермалика.

Також на полігоні поблизу населеного пункту Тернове у непідконтрольному урядові України районі Донецької області патруль ОБСЄ зафіксував три одиниці 122 мм гаубиць Д-30, 122 мм реактивну систему залпового вогню БМ-21 “Град” та 122 мм самохідну гаубицю 2С1 “Гвоздика”.

Вони розміщені з порушенням відповідних ліній відведення та 35 одиниць танків, за лініями відведення, але за межами виділених місць зберігання озброєння.

і