Генерал Сергій Кривонос: ми знайдемо гас аби вивести цю гидоту…

Щодо звинувачень військовослужбовців Збройних Сил України у злочинах від колишнього депутата ВРУ Бондаренко.
Я, як військовослужбовець, вже 7 рік віддаю себе повністю боротьбі з Російською агресією проти України;
керував обороною краматорського аеродрому;
під моїм командуванням було взято в полон не один і не два кадрових російських військових та багато іншого.
Можу перераховувати докази присутності регулярних збройних формувань РФ на території України навіть лише з власного досвіду, не кажучи вже про сотні опублікованих результатів журналістських досліджень, відкритих кримінальних проваджень за даним фактом та багато інших задокументованих випадків.
У жодній країні світу будь-які висловлювання проти національної безпеки держави і, тим більше, обвинувачення Збройних сил країни, вважаються злочином.
Коли ж це висловлювання, що відкрито лунають з вуст колишнього депутата у прямому ефірі одного з телеканалів – в такому разі має бути негайна реакція Служби безпеки України, правоохоронних органів та Нацради з питань телебачення та радіомовлення.
В країні, проти якої сьомий рік відбувається збройна агресія, в якій окуповано Крим та частину Донецької та Луганської областей, яка має тисячи загиблих і поранених та більше мільйона біженців, відкриті обвинувачення воїнів у “злочині” – це перейдені навіть не червоні лінії, а всі межі!Чи хтось має позицію іншу??? Іншу мають тільки ті хто проти нашої Украіни, вільної і незалежної. Іншу мають «московські воші і українські гниди» … але ми знайдемо гас аби вивести цю гидоту…
Слава Україні!

Kryvonos Serhii

і

ютос