Росія направила бойовикам на Донбас “Гради” і вагони снарядів до них

Росія продовжує підтримувати своїх найманців і регулярні війська РФ на окупованому Донбасі боєприпасами і все новими партіями зброї.

Як повідомило Міністерство оборони України з посиланням на дані української військової розвідки, за перші 18 днів вересня Росія направила нову військову підмогу так званим “арміям” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

“Командування оперативного угруповання російських окупаційних військ продовжує нарощувати боєздатність з’єднань і частин першого та другого армійських корпусів. З початку вересня через неконтрольовані Україною ділянки кордону з Росії на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях завезено залізничним і автомобільним транспортом близько 1200 тонн пального, 6 вагонів і понад 10 вантажних автомобілів з протитанковими мінами і боєприпасами, у тому числі для артилерійських систем”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Читайте також: Бойовики підтягли на передову Донбасу “Гвоздики” і ведуть стрільби з посиленою розвідкою позицій ЗСУ

Українська військова розвідка відзначає, що Росія переправила своїм найманцям на окупований Донбас і важке озброєння, зокрема – “Гради”.

“Після капітального ремонту на підприємствах російського оборонно-промислового комплексу до підрозділів противника доставлено понад 15 одиниць бойової техніки, у тому числі 122-мм реактивні системи залпового вогню “Град”, – повідомляє ГУР Міноборони України.

і

ютос