На Луганщині гасять лісові пожежі

У Луганській області горить суха трава, лісова підстилка й очерет. Вогонь шириться через сильний вітер. За попередніми даними, жертв і постраждалих немає. Пожежники евакуюють людей.

Лісові пожежі, Луганська область, Україна Лісові пожежі на Луганщині. Фото з архіву

У Луганській області у середу, 30 вересня, гасять масштабні лісові пожежі й евакуюють людей із сіл. Горить суха трава й лісова підстилка, полум’я поширилося через сильний вітер. Пожежники працюють поблизу сіл Трьохізбенка, Кряківка, Муратове й Капітанове Новоайдарського району, а також між селами Половинкине та Байдівка Старобільського району. За попередніми даними, жертв і постраждалих немає. Про це повідомляється на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

 

Із сіл Муратове, Капітанове, Воронове та Борівське евакуюють людей. Палає на території близько 54 гектарів у районі Кряківки та Трьохізбенки. Через вітер вогонь поширився на територію села Муратове.

Читайте також: Небачений розмах лісових пожеж у Каліфорнії (фоторепортаж)

У районі сіл Малинове, Піщане та Артема Станично-Луганського району горить на території близько 10 гектарів. Загорівся очерет і суха трава поблизу села Артема. У цьому районі теж евакуюють мешканців.

Пожежники локалізували полум’я на площі близько 8 гектарів між селами Половинкине та Байдівка Старобільського району. Загрози поширення вогню, жертв і постраждалих немає, повідомили в ДСНС. Однак “у зв’язку з сильним поривчастим вітром на території області є загроза подальшого розповсюдження лісових пожеж”, – ідеться на сайті відомства.

ДСНС оприлюднила відео гасіння на своїй Facebook-сторінці.

і