На місцевих виборах у Північному Рейні-Вестфалії перемагає ХДС

У федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія пройшли місцеві вибори. Консерватори з ХДС набрали 36 відсотків, соціал-демократи – 23,5 відсотка, а Зелені – 19 відсотків, свідчать результати екзитполу.

Жителі Кельна стоять в черзі, щоб проголосувати на місцевих виборах Жителі Кельна стоять в черзі, щоб проголосувати на місцевих виборах

У німецькій федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія в неділю, 13 вересня, пройшли місцеві вибори. На них найбільшу кількість голосів отримали консерватори з Християнсько-демократичної партії (ХДС) Німеччини – 36 відсотків. Про це свідчать результати екзитполу, проведеного мовником WDR. На виборах у 2014 році ХДС набрала 37,5 відсотка

За Соціал-демократичну партію Німеччини (СДПН) проголосували 23,5 відсотка опитаних (31,4 відсотка у 2014 році), за Зелених – 19 відсотків (11,7 відсотка у 2014 році), правопопулістська партія “Альтернатива для Німеччини” – 6 відсотків (2,6 відсотка у 2014 році), Вільна демократична партія набрала 4,5 відсотка (4,7 відсотка у 2014 році), а Ліва партія – 4 відсотки (4,7 відсотка у 2014 році).

Читайте також: Німецький парламентаризм – складно, але надійно

Всього на цих виборах право голосу мали близько 14 мільйонів людей. Як пишуть ЗМІ, ці місцеві вибори мають пролити світло на політичні настрої німців у період підготовки до федеральних виборів наступного року, а також на ставлення до чинного прем’єр-міністра цієї федеральної землі Арміна Лашета (Armin Laschet). Він – кандидат на посаду голови ХДС і, відповідно, ймовірний кандидат у канцлери Німеччини.

DW.COM

і

ютос