Ватажок терористів Пушилін наказав нанести артилерійський удар по позиціям ЗСУ 7 вересня

Ватажок російських бойовиків в Донецьку Денис Пушилін   наказав завдати удару по інженерним спорудам українських військових у лінії розмежування в районі населеного пункту Шуми  артилерійський удар. За його версією, вони зведені в порушення домовленостей.

«Мною прийнято рішення видати наказ про відкриття вогню по незаконно зведеним інженерним спорудам в районі населеного пункту Шуми (600 метрів на північний схід від населеного пункту Шуми – район знову обладнаних українських позицій)», – йдеться в заяві  Пушиліна. Як пише російське видання “Комерсант“,  бувший функціонер афериств МММ Пушилін, стверджує, що вимагав від українських військових закопати вириті в липні траншеї і «не влаштовувати подальших провокацій» для зриву перемир’я.

Пришелепкуватий ватажож терористів при цьому ствержує що йому не потрібен «зрив перемир’я». «Закликаю українську сторону з 8:00 години 7 вересня 2020 року забезпечити відсутність особового складу в зазначеному районі … Ми хочемо тільки дотримання досягнутих домовленостей», – пише окупаційна преса.

Режим повного і всеосяжного припинення вогню вступив в силу в опівночі 27 липня.  Хоча ОБСЄ за минулий місяць не раз фіксували порушення домовленостей російськими окупантами, перемир’я все ще залишається в силі, бо українськім військовим заборонено стріляти у відповідь.

«Аргумент»

і

ютос