Створено новий благодійний фонд – для творчих дітей України

 

Поява в нашому місті галереї «Єлисаветград» у березні 2011 року стала ковтком свіжого повітря в мистецькій виставковій роботі. Далі пішли різні свіжі новації. Серед них і оголошення та проведення дитячого конкурсу малюнків з поетичною назвою” Щаслива дитина – квітуча Україна “. Кількість молодих дарувань, що приймають у ньому участь,  зростає з геометричною прогресією.  В цій мистецькій сніговій лавині і народжуються майбутні таланти, що потребують підтримки фарбами і всім супутнім. А ще найважливіше зміцнювати ці таланти моральними стимулами  – грамотами, дипломами та призами. З метою підтримки конкурсу, що набрав масштабних обертів сворено одноіменний благодійний фонд., щоб збирати та акумулювати кошти для організації подальших конкурсів”Щаслива дитина – квітуча Україна”.

Саме на це і підуть кошти новоствореного в Кропивницькому благодійного фонду. Адже проведення конкурсу “Щаслива дитина – квітуча Україна” галереєю Миколи Цуканова «Єлисаветград» стає вже мистецькою визитівкою міста з пошуку молодих мистецьких талантів.

Про цю свіжу подію повідав всьому світові у мережі Фейсбук  кропивницький галерист Микола Цуканов:  «Радію, що нарешті відбулась важлива подія . Нашою командою створений та зареєстрований Благодійний фонд ” Щаслива дитина – квітуча Україна “.

Фондів багато , але наш фонд особливий !  Його цілі формування моральних цінностей, залучення дітей до здорового способу життя,  розвиток творчих талантів у дітей.
Концепція діяльності фонду – «від людей до людей», тобто брати участь в проектах фонду може будь-яка людина незалежно від її фінансового стану, національності та інших відмінностей.
Ми разраховуємо на підтримку всіх для кого майбутнє наших дітей не просто слова.

Фонд починає працювати не голому місці. Вже 6 років ми займаємося дитячими проектами і об’єднали тисячі дітей по всій Україні.

Дуже вдячний за підтримку проекту ” Щаслива дитина – квітуча Україна”, який символізує щасливе майбутнє дітей во всьому світі.».

З такого радісного приводу Микола Миколайович навіть написав слова гімну нового фонду. Він починається словами:

«Єднає творчість Батьківщину,
Душа маленького творця
Єдину неньку Україну,
Єднають дітлахів сердця!»

Галерея “Єлисаветград” прийняла рішення про передачу  перших 25 картин  з  50 картин в благодійний фонд ” Щаслива дитина – квітуча Україна”. Ці картини вже виставлені у вільний продаж для фінансового його поповнення. Але вже другого дня після реєстрації фонду на його рахунок надійшли перші 3000 гривень від вірменської родини  Тиграна Хачатряна.

Стосовно картин, то їх зображення виставлені в мережі Фейсбук. Стартова ціна любої  з них 1500 гривень. Там же наведені платіжні реквізити фонду.  Покупець сам визначає вартість картини, яку він собі вподобав.

Засновники фонду “Щаслива дитина – квітуча Украіна” Світлана Сисоєва та Микола Цуканов закликають підтримати це начинання та передавати свої роботи на підтримку фонда. Є вже перші пропозиції з Одеси та інших міст. Організатори пишуть, що вони обнародують прізвища благодійників, хоча це і необов’язково, адже поняття благодійності передбачає анонімніть. Оголошення прізвищ переносить такі вчинки вже  в розряд спонсорства.

А ще новий фонд вже має власну емблему. Її створила та подарувала благодійному фонду  мистецька родина художників Кравченків з Одеси.

 

 

Анатолій Авдєєв, підписавшись, автоматично став інформаційним спонсором фонду “Щаслива дитина – квітуча Украіна”

і

ютос