Бойовики замінували українські позиції

Підступність провокації в тому, що під час дії перемир’я міна може детонувати і вибух розцінять, як обстріл з боку українських позицій.

Бойовики замінували українські позиції

Бойовики організували провокації проти українських військових, заминувавши позиції бійців України мінами з годинниковим механізмом, передав прес-центр штабу ООС.

Дана провокація бойовиків РФ розрахована на те, щоб під час дії режиму “перемир’я” і припинення вогню міни вибухнули, створивши враження, що українська сторона здійснила обстріл та порушила домовленості про “тишу”.

“Напередодні повного і всеосяжного режиму припинення вогню ворог зробив чергову провокацію неподалік Новомихайлівка та скоїв мінування українських позицій протипіхотними мінами ПЗЗ-2 за допомогою протитанкових гранатометів. Такі міни заборонені Оттавської конвенції і виготовляються виключно в Російській Федерації. ПОМ-2 має період самоліквідації від 4 до 100 годин “, — передали в ООС.

У прес-центрі також додали, що: “Підступність провокації полягає в тому, що час дії перемир’я, міна може детонувати і вибух буде розцінюватися, як обстріл з боку українських позицій, або підрив українських воїнів на власних мінах. Тобто, в будь-якому випадку, як зрив припинення вогню”.

Читайте також: Путін відкинув умови Києва щодо виборів в ОРДЛО

Нагадаємо, з 00:01 понеділка, 27 липня, в районі проведення операції Об’єднаних сил почало діяти повне і всеосяжне припинення вогню, узгоджена учасниками Тристоронньої контактної групи минулого тижня.

Заходи передбачають заборона на наступальні та розвідувально-диверсійні дії, застосування безпілотників, ведення снайперського вогню та інше.

і

ютос