Російські окупанти не пропускають українські кораблі через Керченську протоку

Sailors on a MK VI Patrol boat with Naval Costal Riverine Group 1 (CRG1) head out to sea during a joint training exercise on Naval Base Guam, July 22, 2019. The Purpose of the joint training exercise is for Marines to integrate for the first time with CRG1 MK VI vessels, and to prepare for their Marine Corps Combat Readiness Evaluation. (U.S. Marine Corps photo by Staff Sgt. John Ewald)

“Військові кораблі взагалі у нас зараз не заходять через Керченську протоку. А що стосується цивільних, то частина кораблів заходить”, – таку заяву зробив заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос, передає “Главред“.

Також у нього викликає побоювання досить велика кількість бойових кораблів в акваторії Азовського моря.

“І то кількість торпедних і ракетних катерів, які вони завели в акваторію безпосередньо Азовського моря, вона досить серйозна – з урахуванням того, що у нас там не так і багато нашої техніки”, – заявив Кривоніс.

сергей кривонос

Нагадаємо, у 2018 році  російські прикордонники зі стріляниною затримали три українських корабля в районі Керченської протоки. Як заявили в ФСБ, вони незаконно перетнули російський кордон і не реагували на вимогу зупинитися. Українська влада звинуватила Росію в агресії і підняли питання про введення в країні воєнного стану.

Раніше ми повідомляли, що керівник Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв заявив, що звернувся в РНБО для прийняття рішення щодо збільшення кількості військових на території області

керченский-пролив

У рамках передислокації військових для Міноборони України виділять майно комунального резерву для розміщення додаткових підрозділів Збройних сил.

Гусєв додав, що восени обов’язково будуть проведені навчання з естонськими військовими. Для проведення таких військових навчань готують бойові резерви, і буде активно відпрацьовуватися захист ключових об’єктів у Херсонській області.

і