Детальніше про бізнес Кучеренків

Пішов уже п‘ятий день, як нардеп від ВО «Батьківщина» Олексій Кучеренко (Alexey Kucherenko) зробив гучні звинувачення про рекет і здирництво, але так і не написав обіцяної заяви, до правоохоронних органів та президента.
Вважаю поведінку екс-міністра та чотири рази народного депутата не лише не гідною чоловіка, який не відповідає за свої слова!
Передусім, балабольство Кучеренка обумовлене страхом за свій незаконний бізнес, пов‘язаний з будівництвом ЖК «Struetinsky residence” в зоні зараження радіоактивним Цезій-137.
Також пан Олексій дуже не хоче оприлюднення інформації про оборудки з майном, яке він, можливо використовуючи свій статус держслужбовця, прихватизував на вулиці Болсуновська,8 і оформив на ТОВ «КАРТ ЛІМІТЕД», яка належить його брату Кучеренку Андрію Юрійовичу.

Зрештою, бездоказові заяви до правоохоронців можуть стати бумерангом для нардепа, бо завідомо неправдива інформація є причиною провадження проти самого Кучеренка і прискорить процес перевірки його майнових статків та законності їх набуття. А у брата Олексія Юрійовича Андрія, який був навіть його офіційним помічником у ВР, є дійсно багато цікавого і коштовного майна, яке отримати без депутатського і міністерського впливів особистими талантами було неможливо!


Детальніше про бізнес Кучеренків – тут:

і

ютос