Проросійські сили системно готуються до осені

Понад сто років тому Тимчасовий уряд у Петрограді так захопився боротьбою з правими, від яких весь час чекав заколоту, що проспав заколот більшовицький.
А потім – «врємєнниє, слазь», «втеча у жіночому вбранні» і інша міфотворчість переможців.

Такий приклад мав би бути пересторогою Зеленському і його оточенню – раз вони вже захоплюються російською культурою і історію. Бо, переслідуючи патріотів України і потураючи кремлівській п‘ятій колоні, ризикують пропустити нищівний удар по країні.
Шабаш на «медведчуківських» і союзних їм каналах, сайтах і соц-мережах – з усім російським темником про «мір» через капітуляцію і про «внєшнєє управлєніє» (відомо, що будь-яке управління, крім російського, є «внєшнім». Чим незалежнішою від Росії є українська влада, тим більш її правління таврують як «внєшнєє»).
Спецоперації із вкидування у інформаційний простір «склейок», покликаних сіяти розбрат серед українців.
Шельмування міжнародних фінансових інституцій і «боргової кабали» – з старанним відведенням уваги від питання, де взяти кошти. Хоча не зовсім: рецепти таки пропонують:
– отнять і подєліть (на що сто років тому українці вже купились) – хоча «поділене» швидко закінчиться (як і зібрані до бюджету надходження НБУ, Нафтогазу і держкомпаній), і десь треба буде брати знрву;
– і відроджувати «связі» з Росією і її «ринками» (зокрема для «серіальчіків-квартальчиків») – хоча саме Росія широко використовувала і використовує економічний примус і торговельні війни як важіль проти тих, хто має необережність бути надто тісно інтегрованим.
На додачу – мусування теми «особливого шляху» – хоча саме його так наполегливо шукали до 2014, поки сусіди готувалися до вступу до ЄС і врешті опинилися там, а ми все шукали «шлях».
Впорскування отрути від п‘ятої колони – спроби обмежити поширення української мови.
Провокативні виступи з трибуни ВР в дусі «якщо ви не під Росією, суверенітету у вас нема».
І як черговий акорд – вихлоп Кадирова, який пропонує ще раз вибачитись (бо один раз же, як відомо, не …).

Просто накат. Інформаційно-артилеристська підготовка і мобілізація прихильників.
Проросійські сили системно готуються до осені. Тим більше – в передчутті економічноі кризи і її соціальних наслідків.
А правителі борються з українською опозицією.
… не довелося б потім жіноче вбрання шукати

Rostyslav Pavlenko

і

ютос