А Гордон хіхікає у відповідь…

Про полноє взаімопоніманіє умного чєловєка с умним і образованим чєловєком. Гордона з Гіркіним-Стрєлковим.

Чи проводить журналіст Ізраїлю інтервю з керівництвом Хамасу або Хезболи? Чи проводили вони – журналісти Ізраїлю інтервю з терористами які вбили спортсменів Ізраїлю на Олімпіаді в Мюнхені?
Чи проводив інтервю Еренбург із Скорцені, а Сімонов із Гімлером – адже мали шанс таке організувати. Чи брали інтервю американські журналісти із лідерами Аль-Каїди, які зруйнували вежі близнюків в Нью Йорку?

Жодною цікавістю до особи, т.зв. ексклюзивної або інсайдерської інформації чи свободою слова не можна оправдати інтервю з ворогом, призвідцем до війни і розвалу державності, окупації, смертей і мук тисяч українських воїнів і втрат їхніх родин не можна оправдати такі інтервю, які зробив Гордон із Гіркіним та Поклонською.

Це навіть не легітимізація (хоча і це є частиною антиукраїнської політико-інформаційної операції), а плювок в обличчя українській громадськості, всім, хто майданив, воював, волонтерив, насвітлював як журналіст, допомагав, пересилявся і просто є звичайним патріотом України.

У країні, яка має гідність, яка себе поціновує, у суспільстві, яке себе поважає такі інтервю не можливі. І не потрібні і не можуть толеруватися та проводитися.
Але Гордон знає слабкості і вади українського суспільства і знає, що проковтнуть, не помітять і свідомо навіть не провокує, а нахабно заробляє на національній байдужості українства. Знає, що завтра до нього будуть запобігати, а політики будуть випрошувати з ним інтервю.

Бажаючим знати думку Гіркіна про його участь у терористичному захоплені державних установ в Україні, та чи віддавав він накази на знищення українських патріотів можна дізнатися з російського інтернету.
Українцям такі інтервю не потрібні. Але вони потрібні Гордону. Для популяризації Гіркіна і його пропаганди на ватно-русскомірну і РПЦшну пяту колону в Україні.

Ненависть до України і українського у Гіркіна аж бризкає на екран, він обіцяє, що забезпечить завоювання України і жаліти нікого не буде (як не жалів Рибака із Горлівки) або ж Україна згорить разом з Росією “в пожарє” і третього не дано.

А Гордон хіхікає у відповідь.

Сергій Жижко

і

цікаве