А що мають дати переговори України з ОРДЛО/«ЛДНР»?

Підтримай нас – тисни!
Важлива деталь. Для всіх, хто слідкує за процесом так званого «мирного врегулювання» у виконанні Єрмака.

Порівняння різних заяв і коментарів росіян, представників України та деяких лояльних до Банкової експертів після вчорашнього засідання ТКГ у Мінську виглядає так, що нас усіх намагатимуться «розвести».

Суть «розводу» полягатиме в тому, що надалі у Мінську українська делегація імітуватиме запеклу боротьбу і полеміку з росіянами. Росіяни типу обурюватимуться. Лояльні до режиму Зеленського експерти будуть оспівувати звитяги, патріотизм та принциповість Єрмака, Резнікова і Ко. Тільки проблема полягатиме в тому, що вся ця метушня стосуватиметься дріб‘язкових і непринципових деталей, а сам процес загалом рухатиметься у вигідному для Кремля напрямку.

Наприклад. Сьогодні співають оди Рєзнікову, який буцімто жорстко відрубав можливість переговорів з громадянами РФ, які видають себе за представників «ЛДНР». Гризлов для яскравих вражень висварився на українську делегацію. Рєзніков типу наполягав на тому, щоб від «ЛДНР» з Україною говорили лише громадяни України.

Тут виникає кілька важливих запитань. А що мають дати переговори України з ОРДЛО/«ЛДНР»? На Україну напали ОРДЛО/«ЛДНР» чи Росія? Чи може у нас «громадянська війна», а не збройна агресія Росії? Від окупаційних адміністрацій на Донбасі чи від місцевого населення щось залежить? Вони самостійні утворення? Чи може ОРДЛО/«ЛДНР» спроможні відповісти і заплатити за злочини Росії проти України? І так далі, і тому подібне. Навіщо цей цирк в принципі?!

Сама ідея Консультативної ради з ОРДЛО/«ЛДНР» є хибною і незаконною у своїй основі. Різні деталі, як от громадянство уповноважених представників окупаційних адміністрацій на цих переговорах, не мають жодного значення. І не варто Єрмаку з Резніковим корчити з себе безкомпромісних борців у безнадійній і шкідливій справі.

Тримаймо стрій, будьмо уважні і щоразу та будь-де демонструймо «хитрунам» ЗеРежиму, що ми не лохи і з нами такий номер не пройде.

Михайло Басараб

Тисни рекламу! Підтримай сайт!