прикордонники “посилено візуально спостерігають” за пасажирами з Італії

Українські прикордонники здійснюють “посилене візуальне спостереження” за пасажирами з Італії. У прикордонному відомстві уточнили, що робили це від початку поширення коронавірусу.

Міжнародний аеропорт Бориспіль, де 24 лютого очікуються рейси з Мілана та Венеції Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, де 24 лютого очікуються рейси з Мілана та Венеції

Українські прикордонники “посилено візуально спостерігають”  за пасажирами, які прибувають в Україну з Італії через виявлення там випадків зараження коронавірусом. Інформацію про це поширили серед усіх підрозділів, повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

DW.COM

“За нами залишається тільки посилене спостереження за пасажирами і в авіаційних пунктах пропуску, і на автомобільних і залізничних пунктах пропуску. Про ситуацію в Італії інформацію доведено до відома всіх наших підрозділів”, – сказав він у коментарі агенції “Інтерфакс-Україна” у понеділок, 24 лютого.

Демченко зазначив, що прикордонники лише спостерігають за пасажирами. “Якщо в нас будуть якісь застереження щодо стану здоров’я пасажирів, ми радитимемо їм одразу звернутися до медиків та інформувати медичний персонал в аеропортах. І, звісно, якщо люди скажуть, що вони погано почуваються, то відразу викличемо на місце медиків”, – пояснив він.

Водночас Демченко наголосив, що українські прикордонники робили це від самого початку загострення ситуації через поширення коронавірусу в світі, а зараз приділятимуть більше уваги саме італійському напрямку.

“Наразі, оскільки виділяється напрямок Італії, і ми бачимо повідомлення, що там поширюється вірусна інфекція, то ми приділяємо більше уваги саме італійському напрямку”, – зазначив він.

Четверта смерть в Італії

Станом на ранок 24 лютого на півночі Італії від коронавірусу померла вже четверта людина. У регіоні Ломбардія від нього помер 84-річний чоловік. Напередодні в Італії підтвердили 152 випадки зараження коронавірусом.

Раніше уряд Італії обмежив пересування у тих районах на півночі країни, де виявили випадки інфікування. Обмеження зачепили 52 тисячі людей. Крім того, у Венеції достроково завершили карнавал, який мав тривати до 25 лютого.

Станом на 24 лютого у світі зафіксовано понад 79300 заражень коронавірусом.

і

ютос