Почніть нарешті вивчати нормальну соціологію. А не ту, яку Єрмак з Богданом привозять

Які ж вони таки передбачувані

В соцмережах централізовано і масово розганяється маніпуль: усі хто проти капітуляції, повинні негайно йти воювати на фронт.

Ну по-перше. Розганяти цей маніпуль – погана прикмета. З цього починав свою каденцію попередник Зеленського. На початках його пропагандистська команда використовувала саме цей прийом, щоб погасити масове невдоволення «Мінськом». Пам‘ятаю навіть, що Богдана Яременка, який у попередньому житті був ортодоксальним критиком Порошенка за поступливість та капітулянтство, були відправили на військові збори. Вважалося, що це йому помстилися за непримиренну критику Порошенка в питаннях війни. З того часу позиція пана Яременка щодо «Мінська» і «миру» зазнала певної трансформації, м’яко кажучи. Але це було тоді.

По-друге. Не раджу хлопцям у владі розкидатися такими закликами. Бо якщо мобілізуються усі 60-70% українців, які проти капітуляції, то Зеленському місця буде мало.

По-третє. Почніть нарешті вивчати нормальну соціологію. А не ту, яку Єрмак з Богданом привозять невідомо звідки. Хоча, мабуть таки відомо.

Михайло Басараб

і

цікаве