марш ветеранів прорвав атмосферу політичної непевності

Акція в день Покрови Богородиці чисельно була більшою ніж 24 серпня. Можливо вдвічі, десь під 35-40 тисяч.
Серпнева акція в підтримку параду і незалежності була більше ветеранською і зовсім позапартійною, фактично без політичного керівництва. Пройдена з високим емоційним піднесенням і голосними почуттями, криками радості киян обабіч колон. Ще й тому, що марш ветеранів прорвав атмосферу політичної непевності, яка була зароджена результатами виборів.

Сьогоднішня акція пройшла у певному змаганні за увагу патріотичного загалу між середовищами Свободи і Національного корпусу.
Свобода із партійними прапорами пройшла першою окремим маршем. Свобода зібрала до 10 тисяч своїх членів і показала, що є організованою, із розгалуженою мережею партією, а її молодіжне крило Сокіл доволі чисельною організацією.

Національний корпус-Національні дружини виставив не менше, а то й дещо більше членства без партійних прапорів у куртках із символікою яке несли національні синьо-жовті прапори.

Очевидно, пройшли чисельні ветеранські підрозділи, громадські організації, парамілітарні групи і море киян та гостей із регіонів.
Хочеться відзначити потужну Харківську колону.

Риторика виступів на Майдані була категоричною, войовничою і грізно попереджувальною та нагадувала атмосферу реальної війни, котра йде на Сході.
В офісі мали б почути і схаменутися.
Це було вчасне і безкомпромісне попередження.

Сергій Жижко

і

ютос