Вперше за останні два роки ЗСУ зазнає труднощів з відновленням боєкомплекту

Днями пройшло повідомлення, що корпорація “Рошен” за свій кошт поставила в зону бойових дій боєприпаси для української армії. Але “Рошен” і Порошенко взялися за це “волонтерство” не від нудьги , не від надміру грошей, і навіть не для самореклами. А тому що, за словами обізнаних людей, ситуація на передовій ЗСУ критична. – Вперше за останні два роки ЗСУ зазнає труднощів з відновленням боєкомплекту. Повний обвал військової логістики.
Рівень фінансування бюджетних запитів ЗСУ – 70%.
Зірваний план ремонту техніки за всіма показниками.

Призупинено перехід ЗСУ на нову систему харчування.

Триває якісне і кількісне нарощування угруповання ЗС РФ на тимчасово окупованих територіях.

Запроваджено пряму заборону на відкриття превентивного вогню. Рівень згоди на запити по відповідному вогню – 25%.

Тому корпорація “Roshen” продовжує підтримувати Збройні Сили України – нещодавно до війська було передано велику партію боєприпасів до снайперської зброї натовського калібру.

Про це повідомив Національний Промисловий Портал.

Одна з військових частин ЗС України отримала нову велику партію набоїв .338 Lapua Magnum (8,6×70 мм) та .308 Winchester (7,62×51 мм) для снайперських гвинтівок, що перебувають на озброєні української армії

Зазначають, що сотні таких гвинтівок (понад 500) для української армії були раніше придбані корпорацією «Roshen». Це зокрема вітчизняна Zbroyar UAR-10 (.308 Winchester) та Savage-110 (.338 Lapua Magnum).

Володимир Мартинюк

і

цікаве