Давайте, закривайте сайт ЗМІ без рішення суду! Аплодуємо!

Хостинг “УкраИна” нищить газету “Секунда”

Ось так виглядає оновлена форма цензури, погрози, тиск на журналістів, перешкоджання діяльності ЗМІ! Рівень хамства якихось мачиків з фірми-хостингу зашкалює!
Поступила жалоба на ваш сайт (газета Секунда)
Пожалуйста, в течение 48 часов устраните причины жалобы или предоставьте свидетельства опровергающие слова отправителя жалобы. По истечению указанного срока предоставление услуг будет приостановлено.

Отправитель жалобы,,,
Суть не в аферистах, які надіслали типу скаргу! А в діях хостингу! Це що, будь-яке наше розслідування може бути блоковане якимось хлопчиками з якогось хостингу?

Сайт газети Секунда поки що тут – http://www.krme.top/

При цьому блокується ВЕСЬ сайт! А як з рішеннями суду? А свобода слова? А наші рекламні речі?

Тут журналістам варто знову згуртуватися, зрозуміти на базі яких законодавчих актів бариги так нахабно стали себе поводити? І трохи те підправити…

Погані тенденції…

До речі, журналісти медіа-групи Українська пресова корпорація, почали відчувати внутрішню душевну муку, навіть передчуття, що співробітники, як ми вважаємо ПРОРОСІЙСЬКОГО, хостингу “Украина” якимось чином зациклені на інтересах країни-агресора, що виражається у повному ігноруванні ними державної української мови? Чи немає тут прихованої підтримки терористів ЛДНР? Чи не час СБУ, Генпрокуратурі та іншим правоохоронним органам поцікавитися діяльністю і засновниками цієї дуже цікавої для контрозвідки структури?

Те саме очікує і як ми вважаємо, дрібних аферистів, які пишуть дивні скарги на офіційно зареєстровані ЗМІ.

Редакція газети “Секунда” спрагло очікує закінчення 48 годин, наданих нам для виконання ганебного ультиматиму сумнівного хостингу “Украина”…

Давайте, закривайте сайт ЗМІ без рішення суду! Аплодуємо!

Час пішов!

Віктор Тригуб, журналіст, президент медіа-групи Українська пресова корпорація

і