будуть системно прибирати з політичного простору українських патріотів

Компрометація – наполовину ліквідація
Людина, начебто й залишається живою, але вже не буде такою, як до часу компрометації – коли сама себе перекреслила, або її скомпрометували з умислом. І ставлення інших до неї буде надовго, а то й назавжди змінене.
Участь у зраді, продажності, брехні або не дотримання слова, правдива, чи накинена навмисно перекреслює людину. У т.ч. політичного діяча.
Особливо політиків, які часто апелюють до моралі, духовних цінностей, ідеалів.

Ми живемо у час, коли подвійні стандарти, тіньове шахрайство, свідома демагогія, кримінальні “понятія”, “кидалово” і “дерибан”, тобто аморальність є нормою у політичних середовищах. Але, при цьому, більшість із адептів такого стилю діяльності не апелюють до моралі чи безкорисливого патріотизму а, співдіючи із собі подібними, вчиняють за байкою: “а васька слушаєт да єст”.

Жив собі депутат-активіст патріотичного напрямку Гримчак і, можливо, наприкінець каденції часу передачі влади, вирішив “підробити” (ще не відомо чи спроба отримати гроші є провокацією, чи його особистою ініціативою).
У будь-якому випадку він має розрахуватися – політично і правово.

Кремлю важливо було усунути Порошенка, який перестав бути договірним. Головним аргументом для усунення Порошенка була потреба боротьби з корупцією, якої, на поширену у суспільстві думку, він не тільки не вів, але й очолив її.
Порошенка усунули, а корупція, на разі, залишилася.

Сьогоднішня влада має шанс поборювати корупцію (як минулої, так позаминулої влад) і не допустити корупції у власних рядах.
Але справа може повернутись так, що під заклики боротьби з корупцією будуть системно прибирати з політичного простору українських патріотів та, вужче, націоналістичні середовища.
Патріотів приберуть, а корупція залишиться.
Для подальшої боротьби з ворогами народу.

Сергій Жижко

і

цікаве