Звільнення Безсмертного – останній аргумент на користь невтішного прогнозу

Про усунення Романа Безсмертного від переговорів з росіянами.

Спочатку (не)мудрий український електорат (не народ) вирішує, що він “втомився від війни” і прагне “встановлення миру за будь-яку ціну”. Ну, або йому навіяли цю думку через російсько-олігархічні медіа і соціальні мережі…

Сформований соціальний запит “на мир” (а також “проти корупції”, як же без неї) виражається у поголовній підтримці кандидатури Володимира Зеленського і кандидатів “Слуги народу”. А могла б виразитися й у формі підтримки Медведчука чи Шарія, хто його знає…

Здивовані й, хто приємно, а хто й не дуже, заскочені таким вибором українців наші західні партнери, яких у нас прийнято сприйняти як союзників, з’ясували, що це шанс швидко і дешево вирішити проблему України й антиросійських санкцій.

Тому внутрішньополітичний електральний тріумф Зеленського & co обернувся повним обвалом переговорних позицій на зовнішньополітичному фронті. Через некомпетентність, наївність, легковажність і легковірність.

Непрофесійність новообраних могла частково компенсуватися стримуванням дипломатів (Клімкін, Чалий, Безсмертний). Але, звичайно, це не могло тривати довго. Без політичного представництва у парламенті й уряді вони були приреченими на відставки.

Сьогодні Роман Безсмертний сказав про Зеленського те, що мав би сказати будь-який патріотичний і відповідальний перед історією український політик. І бажано, до своєї відставки, з позиції члена уряду, якщо не голови…

Дотошні фахівці, особливо з інституцийною пам’яттю, завжди заважають авантюристам реалізовувати якісь персональні домовленості в обхід національних інтересів.

Звільнення Безсмертного – останній аргумент на користь невтішного прогнозу, що вже у вересні-жовтні нас чекають акти зради національних інтересів, нехтування тисячами жертв захисників України в обмін на гіпотетичний, але дуже примарний гешефт – велика національна ганьба.

Володимир Горбач

Тисни рекламу! Підтримай сайт!